Černý Anděl 1+2 serie

01.03.2011 09:34

Přidán nový seriál Černý Anděl 1 a 2 serie 

 

 Drama / Sci-Fi

USA, 2000, 41x60 min
Režie: David Jackson, Stephen Williams, Terrence O'Hara, Le… (více)
Hrají: Jessica Alba, Michael Weatherly, Jensen Ackles, John Savage, Alimi Ballard, Kevin Durand, Ashley Scott, Lawrence Pressman, Sarah Carter, Natassia Malthe, Stephen Lee, Chris Gauthier, Jodelle Ferland, Nana Visitor, Peter Williams, Lauren Lee Smith, Joshua Alba, Nicki Aycox, Emily Holmes, Grace Park, Aaron Douglas, Missy Peregrym, Rainn Wilson, Valarie Rae Miller, Keith Dallas, Ken Kirzinger, Kristin Bauer, Suleka Mathew, Sarah Strange, Andrew Francis, Kate Luyben, Donavon Stinson, Christine Willes, G. Michael Gray, Catherine Lough Haggquist, Odessa Munroe, Antonio Cupo, Sonya Salomaa, Tahmoh Penikett, Keegan Connor Tracy, Zak Santiago, Ashley Crow, Jesse Moss, Christine Chatelain, Cameron Bright, Paul Popowich, Paul Anthony, William Gregory Lee, Alessandro Juliani, Peter Kent, Jessica Amlee, Ryan Robbins, Nicki Clyne, Samantha Smith, John Cassini, Ty Olsson, Kett Turton, Salvator Xuereb, Jorge Vargas, Rodney Rowland, Callum Keith Rennie, Hiro Kanagawa, Sam Witwer, Stanley Kamel, Donny James Lucas, James Kirk, Tiffany Lyndall-Knight, Jeffrey Ballard, Rick Worthy, Enuka Okuma, Sarah Jane Morris, Chris Kramer, Martin Cummins

 V roce 2019 už nejsou Spojené státy americké jednou z nejvyspělejších zemí, ale podobají se spíše jedné ze zemí třetího světa.

Před deseti lety totiž teroristé odpálili bombu, což způsobilo tak velkou elektromagnetickou vlnu, že zničila veškeré počítače. Což samozřejmě způsobilo naprostou katastrofu a ekonomickou krizi. V tomto nevlídném světě žije mladá dívka Max (Jessica Alba), která se sice neliší od ostatních lidí, a přesto není obyčejným člověkem.

Zrodila se společně s několika dalšími dětmi ve vojenské laboratoři. Její tělo bylo geneticky upraveno, aby vyrostla v dokonalého vojáka. Na stejný cíl byl zaměřen i výcvik, který Max vštěpoval různé bojové techniky a zároveň potlačoval její emocionální stránku.

Ale Max, tehdy ještě nesoucí kódové označení X5-452, se společně s několika dalšími dívkami a chlapci pokusila uniknout. Aby se jim to podařilo, museli se rozdělit s tím, že se už nikdy nepotkají. Max se ocitla v Seattlu, kde se z ní stala pohledná mladá žena. Její život změnilo setkání s novinářem plným ideálů Loganem Calem (Michael Weatherly).

Uzavřeli dohodu, že Max využije svých nadlidských schopností a stane se novodobým hrdinou, a Logan jí za to pomůže najít uprchlé přátele z vojenské laboratoře Manticore.

 

 

 

 

 

Zpět

Vyhledávání

C o p y r i g h t © 2 0 0 9 W a r e z f i l m M e t r i x 0 7 V š e c h n a p r á v a v y h r a z e n a.

Odkazy na těchto webových stránkách, jsou na tomto webu uváděny pouze pro vaše pohodlí. Jestliže tyto odkazy využijete a opustíte web Warezfilm.cz , není zodpovědná za žádný z těchto webových serverů či jejich obsah a nemá na ně vliv. Tyto servery nejsou součástí těchto stránek a jestliže se rozhodnete navštívit kterýkoliv z těchto webových serverů , na které tento web odkazuje, činíte tak výhradně na vlastní nebezpečí a zodpovědnost. Autor těchto stránek Warezfilm.cz zde vše uvádí jen pro informační účely.